Program

Frankofonní hra Hledání pokladu

Zpět na akce

A co kdyby se Praha u příležitosti 20. Dnů Frankofonie v České republice proměnila ve velké hřiště? Zveme Vás na první Frankofonní hru Hledání pokladu, která proběhne ve čtvrtek 21. března 2019.

Kulturní, hravá, ale také lehce sportovní, frankofonní hra Hledání pokladu je skvělou příležitostí k prohloubení hodnot Frankofonie u mladých lidí. V rámci soutěže budou vysokoškolští studenti z celé České republiky objevovat rozličná frankofonní místa ukrytá v našem hlavním městě. Soutěžit mohou všichni mladí lidé zapsaní na libovolné vysoké škole v České republice (zápis probíhá v týmech po 3 osobách).

Připravte se na odhalování indicií ve francouzštině a na objevování Prahy u příležitosti oslav Frankofonie!

Vítězné týmy budou samozřejmě odměněny, přičemž hlavní cenou jsou 3 zpáteční letenky letenky Praha – Paříž s Air France (podmínky uplatnění určují organizátoři soutěže), druhé místo bude odměněno v podobě 2 nocí se snídaní v Mama Shelter v Praze pro každého člena týmu a třetí místo… balíčky dobrot od Lindt!

Pokud se chcete zúčastnit, stačí odeslat přihlašovací formulář a doplnit ho o kopie platných studentských karet každého z členů týmu, a to nejpozději 19. března 2019 o půlnoci na adresu  konkurz.ifp@gmail.com.

Nezapomeňte si pečlivě přečíst pravidla soutěže.